Speciální edice triček Wild Passion 2020

Kapely The Wild Roots a Seveth Passion spolu už několikrát podnikly koncertní výjezdy po ČR i zahraničí. Tak je napadlo spojit výtvarné síly a vytvořit dva speciální motivy triček.

Celostátní karanténa nás psychicky i finančně vysála, což ve spojení s minimem umožněných koncertů došlo do fáze, kdy nemáme prostředky na výrobu na sklad. Došli jsme proto k formátu předplatného pro výrobu triček se speciálními motivy. Jakmile se sejde relevantní počet objednávek, vyrobíme a doručíme triko až k tobě domů.

Jak to funguje?

  • Z obrázků si vybereš, který motiv se ti líbí (klidně i oba). Ve formuláři pak vyplníš e-mail, adresu, dopravu a hlavně jaké triko/trika sis vybral.
  • Po odeslání formuláře ti přijde e-mail, kde budou uvedeny pokyny k platbě. Cena za kus je 290 Kč.
  • Po zaplacení ti potvrdíme, že nám peníze úspěšně dorazily.
  • Po 31 .12. 2020 ti pak finálně potvrdíme, že jdou trika do výroby a kdy jej můžeš očekávat (cca týden od zadání do výroby).

Uvědomujeme si, že nejsme sami, koho postihla koronakrize, tak realisticky počítáme i s variantou, že se potřebný počet objednávek nesejde. V tu chvíli všem zaslané peníze vrátíme zpět na účet. Věříme ale, že se zadaří a výrobu budeme moci realizovat.

Vyrobit triko do Vánoc nestihneme, to si pojďme říct upřímně, ale abys nedával pod stromeček prázdnou krabici, pošleme ti originální certifikát o budoucím triku, který můžeš vytisknout a dát do obálky.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo technických problémů nás prosím kontatuj na e-mail nebo telefon níže.

Objednávka

E-mail

Adresa

Zboží bude odesláno Zásilkovnou na uvedenou adresu, cena za dopravu je 80 Kč.
V případě osobního převzetí bude čas a místo domluveno individuálně.

Vybrat trička

Vyberte kapelu
Vyberte kapelu
Vyberte kapelu
Vyberte kapelu
Celková cena:  

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí - Smluvní podmínky

Děkujeme za podporu.

Na zadaný e-mail jsme poslali informace k platbě a další instrukce.

The Wild Roots & Seventh Passion